Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

10 Dekore të Pemës së Krishtlindjes në Dizajn Luksoz Mermeri të Bardhë Carrara - Dekore

Kod: ADDOBBI
lek 33.934,46 lek 47.548,28 -29%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Decor

Dekorime të pemës së Krishtlindjes në mermer të bardhë Carrara të formave të ndryshme, 10 copë të prodhuara në Itali

Këto janë 10 zbukurime të vogla përfaqësuese të Krishtlindjeve në ngjyrën e bardhë të mermerit Carrara të përshtatshme për çdo shije dhe stil.

Format e elementeve të kujtojnë magjinë e Krishtlindjes:
  • 2 x Pema
  • 2 x Yll
  • 2 x çorape e kukudhëve
  • 2 x Arush pelushi
  • 2 x Sfera
Karakteristikat teknike:
  • Mermerët e përdorur janë vetëm të bardhë me origjinë italiane dhe mjeshtëri
  • Punuar me dorë në Itali
  • Madhësia maksimale: 7 cm

Produkte të shikuara së fundmi