Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

100% banak banjo, banjë banjë në Madia

Kod: CP950-MD
lek 62.263,22 lek 78.179,38 -20%
- +
Masat
35x55xx15cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë
Cipì
100% banak banjo, banjë banjë në Madia
Lavatrice me shirita të rrumbullakëta të rrumbullakëta, sigurime 6 vjeçare kundër rrjedhjes dhe infiltrimit.
Ky artikull mbrohet nga një patentë ekskluzive ndërkombëtare.
Kjo është rasti i përsosur që bambu i bllokut dhe druri i dendur dru tik bashkohen dhe bëhen një lavaman i shkëlqyeshëm dhe modern i dizajnit! Kjo koleksion i lavamanëve countertop kujton ngjyrat dhe aromat e tokës së tyre origjinale.

Arsyet e mira për të blerë:
  • produkt projektuesi
  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • shume rezistente
  • garantuar me kalimin e kohës
  • dritë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies