Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 copë Verë kristali ekologjike ose gota uji - Daniele

Kod: DANIELE
lek 16.216,47 lek 20.320,63 -20%

madein_italy

- +
Material
kristal ekologjik
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota për verë, ujë ose koktej në kristal ekologjik, dy dimensione, dizajn dhe cilësi të prodhuara në Itali.

Bëni gjestin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me verë, ujë ose gota koktej me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm që lëshojnë shkëlqim dhe shkëlqim, duke e bërë secilin set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura. Në dispozicion në dy madhësi për të zgjedhur madhësinë që i përshtatet më së miri vendit tuaj.

Madhësitë e disponueshme:
  • 12 gota për verë, kokteje ose ujë: diametri maksimal 8,2 x H 20,7 cm - kapaciteti 29 cl
  • 12 gota për ujë, kokteje ose verë: diametri maksimal 7.6 x H 19 cm - kapaciteti 23 cl
Pika e fortë e këtyre syzeve konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ kristal ekologjik, ultravjollcë dhe pjatalarës, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë zanore superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.

Produkte të shikuara së fundmi