Made in Italy

12 gota flaute gotë për shampanjë ose Prosecco në Eco Crystal - Daniele

 • Made in Italy
 • Kod: DANIELE1
lek 36.713,64
Material kristal ekologjik
Masat h 22,6 x diametri maksimal 6,9 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 16 kl

Syzet e flautit në dizajn kristal ekologjik dhe cilësi 100% të prodhuara në Itali, 12 copë.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gotat e fyellit për verëra me gaz me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm që japin shkëlqim dhe shkëlqim, duke e bërë çdo set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre syzeve konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ kristal ekologjik, ultravjollcë dhe pjatalarës, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në