Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

12 gota gumëzhitëse me dekor me ngjyra dhe 2 karafe xhami me dizajn - Perlana

Kod: PERLANA
lek 32.593,06 lek 42.560,35 -23%

madein_italy

- +
Material
qelqi borosilikat
Masat
Xhami 8,8 xh 9 cm - kapaciteti 44 cl, karafja 11 xh 22 cm - kapaciteti 140 cl
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota tumbler me 2 karafe, dizajn modern në xham borosilikat transparent të punuar me dorë, me dekorim me ngjyra, prodhuar në Itali.

Shërbim i përbërë nga:
 • 12 gota: diametri 8,8 x H 9 cm - 44 cl
 • 1 karafë e bardhë për ujë të palëvizshëm: diametri 11 x H 22 cm - 140 cl
 • 1 karafe blu për ujë të gazuar: diametër 11 x H 22 cm - 140 cl
Kultura e projektit dhe njohuritë e thella të përpunimit të xhamit: kjo është origjina e syzeve për tryezën e frymëzuar nga format dhe nuancat e thjeshta të traditës më të vjetër të xhamit .
Me interpretime inovative, këto syze janë plotësuesi ideal për të zbukuruar tryezën me elemente me vlerë dhe ndikim të mrekullueshëm estetik, të zbukuruar nga cilësia e zejtarisë dhe dizajni italian , për një vlerë të paçmueshme.

Shërbimi frymëzohet nga kujtimet e ditëve në plazh, kur luanit në breg me mermer , topat e vegjël prej xhami me ngjyrë që rrëshqisnin shpesh nën ujë dhe më pas gjendeshin si gurë të çmuar.

NB Çdo ndryshim i vogël do të konsiderohet si vlerë autentike , dëshmitar i karakteristikave të përsosmërisë së zejtarisë. Çdo produkt i vetëm trajtohet në detaje .

Materiali:
 • gotë borosilikate transparente e punuar me dorë me aplikime me ngjyra
Isshtë një material i fortë , i njohur për cilësitë e tij të rezistencës ndaj goditjeve termike dhe për koeficientin e tij të ulët të zgjerimit.

Ngjyrat e disponueshme për aplikime:
 • E bardhe
 • e zezë
 • blu
 • rozë
 • jeshile
 • E verdha e artë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi