Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

12 gota gumëzhitëse në xham të dizajnuar modern me ngjyra dhe 2 karafe - Stiletto

Kod: STILETTO
lek 38.075,07 lek 49.736,80 -23%

madein_italy

- +
Material
qelqi borosilikat
Masat
gota: 9 xh 10,2 cm - kapacitet 42 cl, karafe: 11 xh 22 cm - kapacitet 140 cl
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota moderne gome me këmbë me ngjyra dhe 2 karafe, dizajn në punim pune pune në Itali prej xhami borosilikat transparent.

Shërbim i përbërë nga:
 • 12 gota: diametër 9 x H 10,2 cm - 42 cl
 • 1 karafë e bardhë për ujë të palëvizshëm: diametri 11 x H 22 cm - 140 cl
 • 1 karafe blu për ujë të gazuar: diametër 11 x H 22 cm - 140 cl
Kultura e projektit dhe njohuritë e thella të përpunimit të xhamit: kjo është origjina e syzeve për tryezën e frymëzuar nga format e thjeshta dhe hijet e traditës më të vjetër të xhamit .
Me interpretime inovative, këto syze janë plotësuesi ideal për të zbukuruar tryezën me elemente me vlerë dhe ndikim të mrekullueshëm estetik, të zbukuruar nga cilësia e zejtarisë dhe dizajni italian , për një vlerë të paçmueshme.

Dizajni unik i kësaj linje mund të kujtojë formën e një këpucësh me thembër, por arsyeja është në të vërtetë funksionale: forma e bën më të lehtë kapjen e objektit.

NB Çdo ndryshim i vogël do të konsiderohet si vlerë autentike , dëshmitar i karakteristikave të përsosmërisë së zejtarisë. Çdo produkt i vetëm trajtohet në detaje .

Materiali:
 • syze të pastra prej qelqi borosilikat të punuar me dorë me këmbë me ngjyra
 • enë qelqi borosilikate
Isshtë një material i fortë , i njohur për cilësitë e tij të rezistencës ndaj goditjeve termike dhe për koeficientin e tij të ulët të zgjerimit.

Ngjyrat e disponueshme për këmbën:
 • shumëngjyrësh
 • E bardhe
 • transparente
 • e zezë
 • blu
 • jeshile
 • E verdha e artë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi