Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

12 gota gumëzhitëse në xham transparent dhe pika me ngjyra dhe karafe - Safir

Kod: ZAFFIRO
lek 42.959,04 lek 56.115,87 -23%

madein_italy

- +
Material
qelqi borosilikat
Masat
9 xh 10.3 - kapaciteti 45 cl
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota gotë në gotë transparente borosilikate me zbukurime me ngjyra dhe 2 karafe, dizajn modern dhe elegant prodhuar me dorë në Itali.

Shërbimi i përbërë nga:
 • 12 gota gotë: diametri 9 x H 10,3 cm - 45 cl
 • 1 karafë e bardhë për ujë të palëvizshëm: diametër 11 x H 22 cm - 140 cl
 • 1 karafe blu për ujë të gazuar: & nbsp; diametri 11 x H 22 cm - 140
Kultura e projektit dhe njohuritë e thella të përpunimit të xhamit: kjo është origjina e syzeve për tryezën e frymëzuar nga format e thjeshta dhe hijet e traditës më të vjetër të xhamit .
Me interpretime inovative, këto syze janë plotësuesi ideal për të zbukuruar tryezën me elemente me vlerë dhe ndikim sugjerues estetik, të zbukuruar nga cilësia e mjeshtërisë dhe dizajnit italian , për një vlerë të paçmueshme.

Një punim manual i aftë dhe i durueshëm i jep jetë stilit të rafinuar të këtyre syzeve të mëdha dhe bujare me zbukurime që u referohen perlave shumë të bardha, safirëve dhe diamanteve të çmuara.

NB Çdo ndryshim i vogël do të konsiderohet si vlerë autentike , dëshmitar i karakteristikave të përsosmërisë së zejtarisë. Çdo produkt i vetëm trajtohet në detaje .

Materiali:
 • gotë borosilikate transparente e punuar me dorë me zbukurime me ngjyra
Isshtë një material i fortë , i njohur për cilësitë e tij të rezistencës ndaj goditjeve termike dhe për koeficientin e tij të ulët të zgjerimit.

Ngjyrat e dekorit:
 • Shumëngjyrësh: e bardhë, transparente, e kuqe, blu, jeshile, e verdhë e artë
 • E bardhe
 • transparente
 • e zezë
 • e kuqe
 • blu
 • rozë
 • jeshile
 • E verdha e artë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi