12 gota gumëzhitëse për ujë në gotë transparente të zbukuruar - marokobike

 • Kod: MAROCCOBIC
lek 8.260,28 lek 9.717,98 -15%
Material Xhami
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Gjatësia (cm) 8.5
Lartësia (cm) 10
12 gota uji në gotë transparente të zbukuruar, ideale edhe për tryezën e Krishtlindjes.
Për ata që duan të krijojnë një atmosferë pikante në tryezën e vendosur, kjo seri gotash uji janë ideale.
Arabishtet delikate janë gdhendur në sipërfaqe e cila, me transparencën e materialit, është unike dhe e çmuar.

E shkëlqyeshme për vendosjen e tryezës rafinuar dhe tradicionale të Krishtlindjeve , për një misë klasike por jo të parëndësishme.

Karakteristikat teknike:
 • 12 gota ujë
 • Në xham
 • Sipërfaqe e përpunuar
 • Matjet: 5 8,5 x orë. 10 cm
 • Kapaciteti: 310ml
 • I sigurt për larjen e enëve në temperatura të ulëta
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në