Made in Italy

12 gota Highball për pije të buta ose pije të gjata në Eco Crystal - Titanioball

  • Made in Italy
  • Kod: TITANIOBALL
lek 36.763,49
Material kristal ekologjik
Masat h 15 x diametri maksimal 7 cm
Koha e dërgimit 3-4 javë pune
Kapacitet 36 kl

Syzet e topit të lartë me flluska të gdhendura në dorë në kristal ekologjik me cilësi të lartë 100% të prodhuara në Itali, 12 copë.

Ky propozim i 12 gotave të topit të lartë për pije të gjata ose pije freskuese karakterizohet nga prerje të thella dhe të rrumbullakosura që gdhendin gotën, duke kujtuar skulptorin që punon në punën e tij përmes gdhendjes.
Lëngjet përmirësohen përmes këtyre gotave të kushtueshme të pasura me detaje që zbukurojnë dhe karakterizojnë të tërën, për misin me prestigjioz dhe luksoz .

Shtë një shumëllojshmëri e destinuar për botën e pijeve, për ta bërë shijimin unik përmes formave klasike, por të veçanta për shkak të gdhendjeve dhe modelit të zbukuruar që ofrojnë një lojë të prekshme dhe vizualisht elegante dhe të rafinuar . Kjo është mënyra se si koleksioni tregon përsosmërinë e sendeve të nivelit të lartë, kushtuar atyre që duan sendesh të rafinuara dhe me stil dhe që duan të spikasin.
Sepse pirja është një gjest i thjeshtë që secili prej nesh e bën çdo ditë dhe që mund të bëhet edhe më i këndshëm duke përdorur gota, gota dhe shishe të afta të transmetojnë një emocion .

Projektuar dhe kujdesur deri në detajet mëvogla me një dizajn të rafinuar dhe elegant që rrit transparencën dhe shkëlqimin e materialit, është ky i fundit që luan një rol thelbësor në krijimin e linjës: kristali ekologjik industrial inovativ dhe ultravjollcë është vetëm një 100% i punueshëm për gdhendje, prerje dhe bluarje.
Ajo gjithashtu përputhet me standardet e larta etike dhe mjedisore dhe është bërë me vëmendje në detaje tipike të mjeshtrit. Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në një mënyrë të plotë.

Karakteristikat e kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Shërbimi i prodhimit bëhet në respekt të plotëmjedisit përmes përdorimit të furrave elektrike, me 0% agjentë ndotës ndotës dhe 0% emisione në atmosferë.
Energjia e përdorur, në fakt, është energjia e pastër , e marrë nga termocentralet e biomasës, panelet fotovoltaike ose energjia gjeotermale.
Për më tepër, lëndët e para mëpastra bëjnë të mundur marrjen e një materiali 100% të riciklueshëm .

Shërbimi i personalizimit është i disponueshëm për kallëpe, gdhendje, prodhim qelqi të prerë dhe madhësinë e produkteve të shtypura dhe në lulëzim.
Na kontaktoni për më shumë informacion duke plotësuar formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë