Made in Italy

12 gota Highball Tumbler Tall Koktej në Dizajn Eco Crystal - Daniele

  • Made in Italy
  • Kod: DANIELE2
lek 28.400,24
Material kristal ekologjik
Masat h 15 x diametri maksimal 7 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 36 kl

12 gota me kokërr të gjatë koktejle të prodhuara në 100% të prodhuara në Itali dhe kristal ekologjik cilësor.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gotat e larta të gotës ideale për kokteje me pije të gjata, por gjithashtu të vlefshme për ujë dhe pije freskuese, me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm që lëshojnë shkëlqim dhe shkëlqim, duke e bërë çdo set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre syzeve highball konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ ekologjik, ultra i pastër dhe rezistent ndaj larjes në pjatalarëse, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingull tipik i kristalit.
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë