Made in Italy

12 gota me dy gishta të modës së vjetër në modelin e kristalit eko - Daniele

 • Made in Italy
 • Kod: DANIELE3
lek 21.367,52 lek 25.138,26 -15%
Material kristal ekologjik
Masat h 9,3 x diametri maksimal 8,2 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 32 kl

12 gota të stilit të vjetër me dizajn rrotullues në kristal ekologjik të prodhuara në Itali.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gotat e modës së vjetër dyshe ideale për pije alkoolike dhe kokteje në shkëmbinj, por gjithashtu të vlefshme për ujë, pije freskuese ose pije alkoolike, me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm që lëshojnë shkëlqim dhe shkëlqim, duke e bërë secila elegante. vendosur.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre syzeve konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ kristal ekologjik, ultravjollcë dhe pjatalarës, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në