Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 gota për Krishtlindje në Bone China me Monogram për Krishtlindje me Shkronja - Buonnatale

Kod: BUONNATALE
lek 6.806,91 lek 9.910,06 -31%
- +
Material
Kocka e Kinës
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
5.3
Thellësia (cm)
5.3
Lartësia (cm)
5.5
Viadurini Kitchen
Kupat e Krishtlindjeve në porcelan me letra për "Krishtlindje", 12 copë.
Krishtlindja është në ajër dhe ju filloni të merrni frymë me magjinë e festave, me zbukurime dhe drita.

Atmosfera jo vetëm që përmbyt pjesën e jashtme dhe dhomën e ndenjes së shtëpive, por edhe kuzhinën dhe tryezën , me një linjë Krishtlindjesh që e bën mëngjesin edhe më të ëmbël dhe më të këndshëm, duke shndërruar secilin plotësues në kapitullin e një përralle plot delikatesë.

Ky është rasti, për shembull, i kësaj përbërjeje të kupave të mëngjesit në kinë në kocka, në të cilën secila prej tyre përshkruan një letër monogram për të hartuar fjalët "Krishtlindje" të gjitha së bashku.
Një dizajn origjinal dhe argëtues, me një shpirt të këndshëm dhe të ngrohtë që do të shoqërojë zgjimet ose snacks tuaj me shije dhe gëzim.

Karakteristikat teknike:
  • 12 gota
  • Bërë prej porcelani
  • Përbëjnë fjalën "Krishtlindje"
  • Kapaciteti: 90ml
  • Matjet: 3 5,3 x orë. 5,5 cm
  • I sigurt për larjen e enëve
  • Nuk është i përshtatshëm për përdorim në mikrovalë
Pse të zgjidhni porcelani?
Porcelani është një material i çmuar qeramik në gjendje të ofrojë zgjidhjen e duhur për çdo nevojë, është sinonim i lehtësisë dhe shkathtësisë .
Karakteristika e tij kryesore është funksionaliteti i tij; format dhe ngjyrat e tij të ndryshme janë në gjendje t'i përshtaten çdo konteksti, duke rezultuar shumë modern, i thjeshtë dhe minimal.

Produkte të shikuara së fundmi