Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

12 gota të gjata gumëzhitëse, qelq me luksoze të zbukuruara me ngjyra, prodhuar në Itali - e çmuar

Kod: PREZIOSO
lek 44.354,46 lek 58.009,66 -24%

madein_italy

- +
Material
gotë me ngjyrë në masë
Masat
gota 7,1 xh 10,9 cm - kapaciteti 32 cl
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota të gjata gomare në gotë të fryrë me ngjyra dhe të zbukuruara, dizajn modern i punuar me dorë, i bërë në traditën e Italisë.

Shërbim i përbërë nga:
 • 12 gota shumëngjyrësh: diametri 7,1 x H 10,9 cm - kapaciteti 32 cl
Kultura e projektit dhe njohuritë e thella të përpunimit të xhamit: kjo është origjina e syzeve për tryezën e frymëzuar nga format e thjeshta dhe hijet e traditës më të vjetër të xhamit .
Me interpretime inovative, këto syze janë plotësuesi ideal për të zbukuruar tryezën me elemente me vlerë dhe ndikim të mrekullueshëm estetik, të zbukuruar nga cilësia e zejtarisë dhe dizajni italian , për një vlerë të paçmueshme.

Kjo linjë kombinon modelin bashkëkohor me traditën e përpunimit antik të qelqit , atë të spirales së aplikuar dhe të thyer, për të pasuruar kromatizmin e dekorimit të tryezës.
Një proces i kryer tërësisht me dorë me prekjen e aftë të mjeshtraveaftë të qelqit italian që i jep jetë këtij shërbimi me një hijeshi të jashtëzakonshme, të marrë falë përzierjes së transparencave dhe pastës së qelqit.

NB Çdo ndryshim i vogël do të konsiderohet si vlerë autentike , dëshmitar i karakteristikave të përsosmërisë së zejtarisë. Çdo produkt i vetëm trajtohet në detaje .

Materiali:
 • gotë me ngjyra të bëra me dorë
Ngjyrat e përfshira në versionin shumëngjyrësh 1:
 • 2 gota portokalli;
 • 2 gota blu;
 • 2 gota gri;
 • 2 gota livando;
 • 2 gota jeshile me mollë;
 • 2 syze jeshile angleze.
Ngjyrat e përfshira në versionin shumëngjyrësh 2:
 • 2 gota transparente;
 • 2 gota akuamarin;
 • 2 gota qelibar;
 • 2 gota ametiste;
 • 2 gota të kuqe;
 • 2 gota jeshile.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi