Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

12 gota të larta dhe karafe me motive qelqi me ngjyra - Dragostea

Kod: DRAGOSTEA
lek 37.477,03 lek 49.138,77 -24%

madein_italy

- +
Material
qelqi borosilikat
Masat
Xhami 8 xh 10 cm - kapaciteti 37 cl, karafja 12,2 xh 25 cm - kapaciteti 125 cl
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

Gota gumëzhitëse me karafe që përputhen, dizajn modern në xham të pastër borosilikat të punuar me dorë me aplikime shumëngjyrëshe, 13 copë.

Shërbim i përbërë nga:
 • 12 gota: diametri 8 x H 10 cm - 37 cl
 • 1 karafe: diametër 12,2 x H 25 cm - 125 cl
Kultura e projektit dhe njohuritë e thella të përpunimit të xhamit: kjo është origjina e syzeve për tryezën e frymëzuar nga format dhe nuancat e thjeshta të traditës më të vjetër të xhamit .
Me interpretime inovative, këto syze janë plotësuesi ideal për të zbukuruar tryezën me elemente me vlerë dhe ndikim të mrekullueshëm estetik, të zbukuruar nga cilësia e zejtarisë dhe dizajni italian , për një vlerë të paçmueshme.

NB Çdo ndryshim i vogël do të konsiderohet si vlerë autentike , dëshmitar i karakteristikave të përsosmërisë së zejtarisë. Çdo produkt i vetëm trajtohet në detaje .

Materiali:
 • gotë borosilikate transparente e punuar me dorë me aplikime me ngjyra
Isshtë një material i fortë , i njohur për cilësitë e tij të rezistencës ndaj goditjeve termike dhe për koeficientin e tij të ulët të zgjerimit.
Funksioni i aplikacioneve nuk është vetëm estetik, por është edhe për të lehtësuar kapjen e objektit.

Ngjyrat e disponueshme për aplikime:
 • E bardhe
 • transparente
 • e zezë
 • blu
 • jeshile
 • E verdha e artë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi