Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 gota të verës së bardhë në dizajnin luksoz minimal të kristalit ekologjik - të lëmuara

Kod: LISCIATO1
lek 30.599,59 lek 39.171,46 -22%

madein_italy

- +
Material
kristal ekologjik
Masat
h 20,3 x diametri maksimal 8,1 cm
Koha e dërgimit
4 javë pune
Viadurini Kitchen

12 gota për verë të bardhë në kristal ekologjik të lëmuar dhe cilësor të përfunduar me dorë 100% prodhuar në Itali.

Ky propozim i 12 gotave të verës së bardhë në kristal të lëmuar përcaktohet nga një dizajn jashtëzakonisht elegant dhe i rafinuar i pastër dhe thelbësor , me linja të buta dhe të pastra që japin një pamje minimaliste dhe me gaz , për pajisje prestigjioze dhe të sofistikuara. Thjeshtësia e dizajnit nxjerr në pah transparencën dhe shkëlqimin e materialit, i cili rrit pijen me klas dhe aftësi.

Kjo është një shumëllojshmëri e destinuar për botën e verërave, për ta bërë provimin unik përmes formave themelore, por të rafinuara. Kjo është mënyra se si koleksioni tregon përsosmërinë e sendeve të nivelit të lartë, kushtuar atyre që duan sendesh të rafinuara dhe me stil dhe që duan të spikasin.
Sepse pirja është një gjest i thjeshtë që secili prej nesh e bën çdo ditë dhe që mund të bëhet edhe më i këndshëm duke përdorur gota, gota dhe shishe të afta të transmetojnë një emocion .

Projektuar dhe kujdesur deri në detajet mëvogla me një dizajn të rafinuar dhe elegant që rrit transparencën dhe shkëlqimin e materialit, është ky i fundit që luan një rol thelbësor në krijimin e linjës: kristali ekologjik industrial inovativ dhe ultravjollcë është vetëm një 100% i punueshëm për gdhendje, prerje dhe bluarje.
Ajo gjithashtu përputhet me standardet e larta etike dhe mjedisore dhe është bërë me vëmendje në detaje tipike të mjeshtrit. Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në një mënyrë të plotë.

Karakteristikat e kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Shërbimi i prodhimit bëhet në respekt të plotëmjedisit përmes përdorimit të furrave elektrike, me 0% agjentë ndotës ndotës dhe 0% emisione në atmosferë.
Energjia e përdorur, në fakt, është energjia e pastër , e marrë nga termocentralet e biomasës, panelet fotovoltaike ose energjia gjeotermale.
Për më tepër, lëndët e para mëpastra bëjnë të mundur marrjen e një materiali 100% të riciklueshëm .

Shërbimi i personalizimit është i disponueshëm për kallëpe, gdhendje, prodhim qelqi të prerë dhe madhësinë e produkteve të shtypura dhe në lulëzim.
Na kontaktoni për më shumë informacion duke plotësuar formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi