Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

12 Akullore ose tas me fruta prej porcelani me dizajn modern - Carioca

Kod: CARIOCA1
lek 29.204,17 lek 38.274,41 -24%

madein_italy

- +
Material
porcelani
Masat
E vogël: diametër 13 x H 6.8 cm - 45 cl I madh: diametër 16 x H 7 cm - 70 cl disk - diametër 20.5 cm
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota moderne në porcelan me ngjyra me dizajne bardh e zi, dy madhësi me disqe për dizajn.

Shërbim i përbërë nga:
 • 6 gota të vogla: diametër 13 x H 6,8 cm - 45 cl
 • 6 gota të mëdha: diametri 16 x H 7 cm - 70 cl
 • 6 pjata për fruta ose ëmbëlsirë të bardhë - murrina: diametri 20,5 cm

Një sërë tasash veçantia e të cilave jepet nga mbizotërimi i modeleve bardh e zi brenda tyre, në krahasim me ngjyrën e errët nga jashtë.
Linja përfshin dy madhësi dhe gjashtë variante ngjyrash me modelet përkatëse të përputhjes.

Materiali:

 • porcelani
Zgjedhur për vëmendjen në krijimin e objekteve që janë estetikisht argëtues dhe gjithnjë e më funksionalë për t'u përdorur, në një mënyrë të tillë që të japë prova të veçanta për ndikimin vizual të ushqimit dhe shërbimit të tryezës.
Në këtë mënyrë, krijohen objekte dhe sendesh që ndërveprojnë me njëri-tjetrin për të ofruar mundësi të panumërta përputhjeje dhe ju ftojnë të shtroni tryezën me kombinime gjithnjë të reja, sugjestionuese dhe joshëse.

Ngjyrat e disponueshme:
 • e bardhë - murrina
 • blu - yje
 • rozë - pika polka
 • nishan - manaferrat
 • goditje të kuqe - furçë
 • gjethe jeshile
Karakteristikat teknike:
 • i sigurt për pjatalarëse
 • rezistente ndaj mikrovalëve
 • bërë dhe pikturuar me dorë
 • prodhuar në Itali
Shënim: çdo papërsosmëri e dukshme është rezultat i një zbukurimi të bërë me dorë , prandaj gjithmonë i ndryshëm. Prandaj, këto ndryshime duhet të konsiderohen shenja dalluese që vërtetojnë vlerën dhe ekskluzivitetin e produktit .

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi