Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 Pllaka për Krishtlindje të rrumbullakëta në ari ose PVC argjendi për drekë ose mëngjes - Tovagly

Kod: TOVAGLY
lek 7.707,83 lek 11.211,39 -31%
- +
Material
Pvc
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
38
Thellësia (cm)
38
Viadurini Kitchen

Plaçetë e Krishtlindjeve të rrumbullakëta për mëngjes ose drekë në PVC të artë ose argjend, 12 copë.

Plaçetë e rrumbullakëta të Krishtlindjeve janë perfekte për ata që duan të mahnitin mysafirët me linja origjinale dhe të rafinuara.
Rezistente dhe të lehta për tu pastruar , ato përshtaten me lloje të ndryshme të nevojave dhe rasteve: nga mëngjesi në dreka te darkat.

Dy ngjyrat e disponueshme në argjend dhe ar ju lejojnë të sjellni imagjinatën tuaj në tryezë dhe të krijoni një atmosferë perfekte të ngrohtë dhe elegante tipike të Krishtlindjeve.
Përdorni ato si bazë për pjatat dhe krijoni një tryezë të rafinuar dhe mikpritëse.

Karakteristikat teknike:
  • Plaçetë e rrumbullakët
  • pvc
  • Mund të lahet lehtë
  • Ngjyra: ari ose argjendi
  • Matjet: Ø 38 cm

Produkte të shikuara së fundmi