Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 Pllaka për Krishtlindje të rrumbullakëta ose drejtkëndëshe me të kuqe ose gri të ndjerë - Christy

Kod: CHRISTY4
lek 7.007,11 lek 10.210,37 -31%
- +
Material
Ndjehet
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Lartësia (cm)
0,5
Viadurini Kitchen
12 plaçetë e Krishtlindjeve amerikane për mëngjes ose drekë, të rrumbullakëta ose drejtkëndëshe, në të ndjerë gri ose të kuqe
Placemats e rrumbullakët ose drejtkëndëshe Krishtlindjeve janë perfekte për ata që duan të amaze mysafirët me linja origjinale dhe të rafinuar.
Nga dekorimet e Krishtëlindjes siç janë flokët e dëborës dhe zemrat romantike, ato përshtaten me lloje të ndryshme të nevojave dhe rasteve: nga mëngjesi në dreka te darkat.

Dy ngjyrat e disponueshme në gri ose të kuqe ju lejojnë të sjellni imagjinatën dhe traditën në tryezë dhe të krijoni një atmosferë perfekte të ngrohtë dhe elegante tipike të Krishtlindjeve.
Përdorni ato si një bazë shumëngjyrëshe dhe funksionale për pjatat dhe kombinojini ato me gota dhe pjesë, duke krijuar një tryezë të rafinuar dhe mikpritëse me lojëra të bukura me ngjyra .

Karakteristikat teknike:
  • Plaçetë e rrumbullakët ose drejtkëndëshe
  • Ndjehet
  • Sipërfaqe e shpuar me zbukurime të zemrave dhe dëborave
  • Edge me pika
  • Masat e plaçematës së rrumbullakët: Ø 30 cm
  • Masat e plaçemave drejtkëndëshe: l. 45 x d 30 cm
  • Ngjyra: e kuqe ose gri

Produkte të shikuara së fundmi