Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 Pllaka për Krishtlindje të rrumbullakëta të ndjera me buzë dekorative - Christy

Kod: CHRISTY1
lek 7.707,83 lek 11.211,39 -31%
- +
Material
Ndjehet
Ngjyrë
e kuqe
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
38
Thellësia (cm)
38
Viadurini Kitchen

12 Plaçetë e rrumbullakëta të Krishtlindjeve në të kuqe të ndjera me bordurë të zbukuruar, për mëngjes ose drekë.

Plaçetë e rrumbullakëta të Krishtlindjeve janë perfekte për ata që duan të mahnitin mysafirët me linja origjinale dhe të rafinuara.
Rezistente dhe të lehta për tu pastruar , ato përshtaten me lloje të ndryshme të nevojave dhe rasteve: nga mëngjesi në dreka te darkat.

Ngjyra tipike e kuqe ju lejon të sillni traditë në tryezë dhe të krijoni një atmosferë të përsosur të ngrohtë dhe elegante tipike të Krishtlindjeve.
Përdorni ato si një bazë shumëngjyrëshe dhe funksionale për pjatat dhe kombinojini ato me gota dhe pjesë, duke krijuar një tryezë të rafinuar dhe mikpritëse me lojëra të bukura me ngjyra.

Karakteristikat teknike:
  • Plaçetë e Krishtlindjeve të rrumbullakëta
  • Ndjehet
  • Me buzë të zbukuruar
  • Mund të lahet lehtë
  • E kuqe
  • Matjet: Ø 38 cm

Produkte të shikuara së fundmi