Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 Pllaka të rrumbullakëta Krishtlindjesh në të Kuqe Ndjeheshin me Flokë Bore - Christy

Kod: CHRISTY5
lek 7.007,11 lek 10.210,37 -31%
- +
Material
Ndjehet
Ngjyrë
e kuqe
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
35
Thellësia (cm)
35
Lartësia (cm)
0,5
Viadurini Kitchen
12 Pllaka plazhesh Krishtlindjesh të rrumbullakëta në model të kuq, me bordurë të zbukuruar me dëborë.
Placemats rrumbullakëta Krishtlindjeve janë perfekte për ata që duan të amaze mysafirët me linja origjinale dhe të rafinuar.
Rezistente dhe të lehta për tu pastruar , ato përshtaten me lloje të ndryshme të nevojave dhe rasteve: nga mëngjesi në dreka te darkat.

Ngjyra tipike e kuqe ju lejon të sillni traditë në tryezë dhe të krijoni një atmosferë të përsosur të ngrohtë dhe elegante tipike të Krishtlindjeve.
Përdorni ato si një bazë shumëngjyrëshe dhe funksionale për pjatat dhe kombinojini ato me gota dhe pjesë, duke krijuar një tryezë të rafinuar dhe mikpritëse me lojëra të bukura me ngjyra .

Karakteristikat teknike:
  • Plaçetë e Krishtlindjeve të rrumbullakëta
  • Ndjehet
  • Kufiri i zbukurimit të dëborës
  • E kuqe
  • Matjet: 35 x orë. 0,5 cm

Produkte të shikuara së fundmi