Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 Pllaka të rrumbullakëta të Krishtlindjeve të Dizajnit në Gri Ndjehen me Dekore - Christy

Kod: CHRISTY3
lek 7.707,83 lek 11.211,39 -31%
- +
Material
Ndjehet
Ngjyrë
gri
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
38
Thellësia (cm)
38
Viadurini Kitchen
Plaçetë e rrumbullakëta të mëngjesit të Krishtlindjeve në ndjerë gri me zbukurime 12 copë
Placemats rrumbullakëta Krishtlindjeve janë perfekte për ata që duan të amaze mysafirët me linja origjinale dhe të rafinuar.
Rezistente dhe të lehta për tu pastruar , ato përshtaten me lloje të ndryshme të nevojave dhe rasteve: nga mëngjesi në dreka te darkat.

Argjendi për t'u ngjyrosur gri ju lejon të sjellë imagjinatën tuaj në tryezë dhe për të krijuar dëborë përsosur dhe atmosferë elegante tipike e Krishtlindjeve. Përdorni ato si një bazë shumëngjyrëshe dhe funksionale për pjatat dhe kombinojini ato me gota dhe pjesë, duke krijuar një tryezë të rafinuar dhe mikpritëse me lojëra të bukura me ngjyra .

Karakteristikat teknike:
  • Plaçetë e rrumbullakët
  • Ndjehet
  • Sipërfaqe e shpuar
  • Dekori gjeometrik
  • Mund të lahet lehtë
  • Matjet: Ø 38 cm
  • Ngjyra: Gri

Produkte të shikuara së fundmi