Made in Italy

15 drita Llambadari prej qelqi venecian i bardhë dhe i artë, prodhuar në Itali - Agustina

  • Made in Italy
  • Kod: AGUSTINA3
lek 1.018.677,74 lek 1.273.347,17 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 112
Thellësia (cm) 112
Lartësia (cm) 194

15 llambadar dritash në xham venecian dhe ari 24k, i punuar me dorë në Itali.

Llambadar elegant me 15 drita i prodhuar në Itali në gotë veneciane të punuar me dorë në fund të bardhë qumështi me futje prej ari 24 karat të aplikuar nxehtë gjatë përpunimit dhe detaje në metal të artë të lëmuar . Një siluetë që zhvillohet vertikalisht e karakterizuar nga linja të rrëmbyeshme dhe forma mbështjellëse për një rezultat të përshtatshëm për ambientet e brendshme klasike dhe mjediset bashkëkohore. Estetike e saj paraqet një ujëvarë dinamike të rrjedhin gotë që pasuron hapësirë me një kontakt të hijeshi përjetshëm. Prekja e arit e rrit edhe më shumë vlerën e tij, duke i dhënë jetë një vepre të vërtetë arti .

Secili element që përbën këto zgjidhje të mrekullueshme mobilimi bëhet individualisht dhe vjen nga duart e mjeshtrit ekspertë të sektorit , të cilët falë një njohurie të thellë të traditës venecianepërpunimin e qelqit sjellin në jetë vepra arti të vërteta të pajisura me shpirt dhe një personalitet që lejon ata që i trillojnë ato, ata që i bëjnë ata dhe ata që i përdorin ato për të krijuar një ngjashmëri personale dhe aftësie, duke u ndjerë kështu të ndjeshëm me ta. I gjithë procesi i prodhimit zhvillohet në Venecia , zemra rrahje e traditës së prodhimit të qelqit, duke i kushtuar vëmendje të veçantë detajeve dhe duke respektuar teknikat antike me dëshirën që modernja të projektojë veten drejt së ardhmes. Në këtë mënyrë, lindin ide autentike dhe efikase të ndriçimit që riprodhojnë dizajne klasike të rishikuara në një çelës bashkëkohor për një rezultat ekskluziv dhe avangardë .

Llamba (nuk përfshihet) : 15 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë