Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

16 Copë Shërbimi i Kupave të Vogla prej Porcelani me Ngjyra Moderne - Haribo

Kod: HARIBO
lek 31.695,99 lek 41.364,27 -23%

madein_italy

- +
Material
porcelani
Masat
Tas i vogël 11,5 cm, tas mesatar 15,2 cm, tas i madh 20,3 cm
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Kitchen

16 Akullore ose gota frutash prej porcelani me ngjyra moderne tre-dimensionale, të prodhuara në Itali.

Shërbim i përbërë nga:

 • 6 tasa të vegjël: diametri 11.5 cm
 • 6 tasa mesatar: diametri 15,2 cm
 • 4 tasa të mëdhenj: diametër 20,3 cm

Një shërbim estetikisht argëtues dhe funksional i tasit me të cilin mund të përmirësoni porcelanin, përmes përdorimit të gjallë të ngjyrave. Madhësi të ndryshme të tasave me dizajne kurrë të njëjta, nga vija te dekorimet me lule te modelet e ndryshme, por të gjitha të bashkuara nga ngjyrat themelore. Ideale për ata që duan të shtrojnë tryezën gjithmonë në një mënyrë të re, por me pjesë të koordinuara , duke luajtur në kontraste dhe kombinime të modeleve dhe hijeve.

Materiali:

 • porcelani
Zgjedhur për vëmendjen në krijimin e objekteve që janë estetikisht argëtues dhe gjithnjë e më funksionalë për t'u përdorur, në një mënyrë të tillë që të japë prova të veçanta për ndikimin vizual të ushqimit dhe shërbimit të tryezës.
Në këtë mënyrë, krijohen objekte dhe sendesh që ndërveprojnë me njëri-tjetrin për të ofruar mundësi të panumërta përputhjeje dhe ju ftojnë të shtroni tryezën me kombinime gjithnjë të reja, sugjestionuese dhe joshëse.

Ngjyrat e disponueshme
 • ametist
 • molle jeshile
 • portokalli
 • e zezë
 • Gri
 • blu
Karakteristikat teknike:
 • i sigurt për pjatalarëse
 • rezistente ndaj mikrovalëve
 • bërë dhe pikturuar me dorë
 • prodhuar në Itali
Shënim: çdo papërsosmëri e dukshme është rezultat i një zbukurimi të bërë me dorë , prandaj gjithmonë i ndryshëm. Prandaj, këto ndryshime duhet të konsiderohen shenja dalluese që vërtetojnë vlerën dhe ekskluzivitetin e produktit .

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi