Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Çajnikët e Krishtlindjeve për Projektimin e Renë në Rozë dhe të Bardhë prej Porcelani - Rennathe

Kod: RENNATHE
lek 9.409,56 lek 13.613,82 -31%
- +
Material
Porcelani
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
21
Thellësia (cm)
13
Lartësia (cm)
16.3
Viadurini Kitchen
2 kazan të Krishtlindjes me një dizajn të lezetshëm të modës në formën e një reni shumëngjyrësh.
Krishtlindja është një festë magjike në gjendje të përmbytë çdo cep të shtëpisë me dekorimet e saj dhe atmosferën e ngrohtë.
Dashamirët e festave dhe traditës nuk do të jenë në gjendje të heqin dorë nga një prekje e Krishtlindjes edhe gjatë kohës së çajit.

Me këtë linjë prej porcelani , çajnikët e Krishtlindjeve shoqërojnë kënaqësinë e mëngjesit ose të rostiçeri me modelin e tyre të mprehtë dhe argëtues në formën e një koke rere.
Ngjyrat pastel dhe modës dhe dizajn funksionale do të vij në shtëpi për të krijuar e përsosur dhe të gëzuar atmosferën e Krishtlindjeve.

Karakteristikat teknike:
  • Ibrik çaji në formë rene
  • Bërë prej porcelani
  • Me kapak roze me pika te bardha
  • Me dorezë
  • Kapaciteti: 680ml
  • Masat: l. 21 x f. 13 x orë 16.3 cm
  • Rekomandohet larja e duarve

Produkte të shikuara së fundmi