Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Candelabra e Krishtlindjeve në Alumini në formën e një rere dhe shkëlqim ari - Rennato

Kod: RENNATO
lek 21.421,75 lek 31.031,51 -31%
- +
Material
Alumini
Ngjyrë
ari
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
26
Thellësia (cm)
13
Lartësia (cm)
38
Viadurini Lighting
Candelabra për modelin e Krishtlindjeve në formën e një reri, në alumini me vezullim ari.
Krishtlindja është një festë magjike në gjendje të përmbytë çdo cep të shtëpisë me dekorimet e saj dhe atmosferën e ngrohtë.
Për t'u vendosur në tryezë ose në tryezën e kafesë në dhomën e ndenjes, shandani i Krishtlindjes në formën e një reri të bërë nga alumini me shkëlqim të artë do të ndihmojë për të krijuar gëzimin e përsosur të Krishtlindjes .

Karakteristikat teknike:
  • Shandani i rerave
  • Në alumin
  • 6 flakë
  • Me vezullim
  • Masat: l. 26 x f. 13 x orë 38 cm
  • Ngjyra e artë

Produkte të shikuara së fundmi