Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Chaise Longue në natyrë në metal dhe pëlhurë Stackable Made in Italy - Stilo

Kod: STILO
lek 149.551,85 lek 199.102,16 -25%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe pëlhurë
Koha e dërgimit
15/20 ditë pune
Gjatësia (cm)
192
Thellësia (cm)
78
Lartësia (cm)
98.5
Viadurini in the Garden

2 shina prej druri në metal dhe pëlhurë me dizajnin e rrotave në natyrë Made in Italy.

Longue me shina në natyrë të karakterizuar nga linja katrore dhe moderne që i japin produktit një dizajn novator dhe funksional. Struktura e saj është bërë prej metali të pikturuar me pluhurat termosetting, ideal për krijimin e produkteve në natyrë që i mbajnë të paprekura karakteristikat e tyre në çdo situatë klimatike.

Kulmi, sedilja dhe pjesa e pasme janë bërë nga texplast , një pëlhurë e bërë nga fibra poliesteri e mbuluar me një shtresë PVC që lejon produktin t’i rezistojë agjentëve atmosferikë dhe rrezet UV.
Longue karrige është stackable për një optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirës aty ku është e nevojshme dhe për më tepër, falë dy rrotave të pozicionuara nën këmbë, mund të zhvendoset lehtësisht për të maksimalizuar prakticitetin e tij.

Ngjyrat e strukturës :
 • Gri antike;
 • embossed bardhë;
 • bronz;
 • Perla e Bardhë;
 • mud;
 • zi.
Ngjyrat e sediljes :
 • black;
 • dove;
 • të bardhë;
 • ecru.

Produkte të shikuara së fundmi