2 Çilima Moderne Drejtkëndëshe të Banjës me Pambuk të Gjelbër - Cory

  • Kod: CORY2
lek 9.867,62 lek 13.655,20 -28%
Masat 50x80cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

2 tapete banje pambuku.

Rrogoz i butë për banjë në 100% pambuk, me gërshetim lehtësues në gjashtë hije ngjyrash / fije.

Këshilla për mirëmbajtjen
Pambuku : përdorni detergjentë jo-agresivë, pa zbardhues. Kushtojini vëmendje simboleve. Mbrojeni me një qese pambuku në rast të tjerrjes në lavatriçe dhe bashkoni të njëjtat ngjyra në kohën e larjes. Mos i thani në radiatorë n & egrave; në diellin intensiv. Lani në 30 °, mos hekurosni, mos e pastroni të thatë, mos e thajeni.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në