2 Çilima Moderne të Banjës në 100% Pambuk me Ngjyrë Rozë - Soffio

  • Kod: SOFFIO
lek 9.568,60 lek 13.156,83 -27%
Masat 50x80cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Çift tapetësh banjo pambuku projektues.

Qilim i butë 100% pambuku.
Mund të lahet me dorë ose makinë duke ndjekur udhëzimet e specifikuara në produkt.
Ngjyra pastel e tenderit.
Pambuk me ngjyra ose dekorime të ndërthurura të buta, pyje të rralla dhe hije të çmuara tropikale.
Gjithsesi, jo vetëm një vend i veçantë për të vendosur shputat, por një mënyrë unike dhe ekskluzive për të dekoruar banjën dhe shtëpinë tuaj!
Koleksioni i qilimave rritet në variacione dhe materiale, gjithmonë natyral, gjithmonë magjepsës ..

Këshilla për mirëmbajtjen
Pambuku:
përdorni detergjentë jo-agresivë, pa zbardhues. Kushtojini vëmendje simboleve. Mbrojeni me një qese pambuku në rast të tjerrjes në lavatriçe dhe bashkoni të njëjtat ngjyra në kohën e larjes. Mos i thani në radiatorë ose në diell të fortë. Lani në 30 °, mos hekurosni, mos e pastroni të thatë, mos e thajeni.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në