2 Qilima Moderne të Banjës në 100% Pambuk të Kaltër të Lehtë - Soffio

  • Kod: SOFFIO2
lek 10.565,33 lek 14.751,60 -28%
Masat 50x80cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

2 qilima banjosh prej pambuku dizajner.

Qilim i butë i banjës 100% pambuk.
Lahet me dorë ose lahet në makinë duke ndjekur udhëzimet e specifikuara në produkt.
Ngjyra e butë pastel.
Pambuk me ngjyra ose dekorime të ndërthurura të buta, drurë të rrallë dhe nuanca të çmuara tropikale.
Në çdo rast, jo thjesht një vend i veçantë për të vendosur shputat e këmbëve tuaja, por një mënyrë unike dhe ekskluzive për të dekoruar banjën dhe shtëpinë tuaj!
Koleksioni i tapeteve rritet në variante dhe materiale, gjithmonë natyrale, gjithmonë magjepsëse..

Këshilla për mirëmbajtjen
Pambuk:
përdorni detergjentë jo agresivë, pa zbardhues. Kushtojini vëmendje simboleve. Mbroni me një qese pambuku në rast tjerrjeje në lavatriçe dhe bashkoni të njëjtat ngjyra në momentin e larjes. Mos i thani në radiatorë ose në diell intensiv. Lani në 30°, mos hekurosni, mos pastroni me tharje, mos thajeni në tharëse.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në