Made in Italy

2 Coasta gjashtëkëndor në mermer të bardhë, të zi ose të gjelbër të bërë në Itali - Paulo

 • Made in Italy
 • Kod: PAULO
lek 6.995,19 lek 8.229,64 -15%
Material mermer
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm) 12
Thellësia (cm) 12
Lartësia (cm) 1

Mbathje gjashtëkëndore në mermer të bardhë, të zi ose jeshil me tapë themelore, 2 copë, Prodhuar në Itali

Dy mbathje të rrumbullakëta karakterizohet nga një dizajn i rafinuar dhe praktik dhe i bërë me mermer të çmuar me cilësi të lartë . Këto janë pjesë unike pasi çdo bllok mermeri i përdorur ndryshon nga të tjerët në venat dhe nuancat.
Çdo produkt është gjithashtu i punuar me dorë nga profesionistë të specializuar për breza në përpunimin e mermerit.

Në dispozicion në 3 ngjyra të ndryshme.

 • Mermer i bardhë;
 • mermer i zi;
 • mermer i gjelbër;

Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë. Mos e vendosni në pjatalarëse.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.
Ky artikull ofron një prekje të veçantë për shtëpinë tuaj dhe mund të jetë një dhuratë elegante ose e përdorur si një zbukurim në dasma.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në