2 Consolle në Çelik dhe Alumini me Pllaka të Veshura Moderne - Narnia

  • Kod: NARNIA
lek 91.568,89
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Material i sheshtë alumini
Materiali i strukturës çelik inox
Gjatësia (cm) I madh: 97 I vogël: 87
Thellësia (cm) I madh: 29 I vogël: 25
Lartësia (cm) I madh: 82 I vogël: 72

2 Konsolë me një dizajn minimal dhe të rafinuar në çelik dhe alumin të dizajnit modern.

Konsolë është një pajisje shtesë funksionale mobilimi , pasi është e dobishme për ruajtjen e çelësave dhe dokumenteve, por luan një rol themelor në harmoninë e mobiljeve.
Mund të vendoset në një dhomë të gjallë ose në një hyrje , ose pse jo edhe në një kuzhinë si një sipërfaqe mbështetëse, për një pikë referimi jo vetëm praktike, por edhe estetike.

Këto konsolë për dizajnin kanë një strukturë prej çeliku inox 204 dhe një majë alumini me një fund të kromuar dhe të antikuar.
Rezultati është një palë sende me një dizajn minimal dhe modern , me një pamje të rafinuar dhe luksoze për mjediset më ekskluzive.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në