Made in Italy

2 Copë Shandani Plexiglass Transparent i bardhë ose i tymosur - Elea

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: ELEA
lek 17.941,13 lek 25.117,59 -29%
Material PMMA
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 12
Thellësia (cm) 12
Lartësia (cm) 50
Trashësia (cm) 0.6

Shandani në 2 copë pleksiglas me ngjyrë të riciklueshme të bëra në Itali.

Shandani me një krah të vetëm kujton stilin e rafinuar të temjanicave etruske dhe është bërë nga pleksiglas PMMA 100% në formë lazeri nga polimer i virgjër dhe i disponueshëm në ngjyra të ndryshme.
Karakteristikat fiziko-teknike të pleksiglasit (i papërshkueshëm nga goditja, jo i deformueshëm, i pandryshueshëm, izolues i nxehtësisë) e bëjnë shandanin të përshtatshëm si për shtëpi ashtu edhe për jashtë.
Konceptuar, projektuar dhe prodhuar në Itali , me materiale italiane, shkëlqimi dhe shkëlqimi konstant dhe i pandryshuar me kalimin e kohës.

Karakteristikat e pleksiglasit:
 • jo toksike
 • hipoallergjike
 • pa erë
 • antibakterial
 • 100% e riciklueshme
Përfundimet në dispozicion:
 • E bardhë
 • i tymosur transparent
 • transparente
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në