2 Design Sofas kopsht në alumini dhe Homemotion Fiber Sintetike - Nevio

  • Kod: NEVIO
lek 444.840,38 lek 622.756,60 -29%
Masat Përmasat e vetme: L 91 x P 179 x gjithsej H 81; Sedilja H 39; Mbështetëse krahu 61,5; H mbështetëse mbrapa 71 cm / Përmasat e përbërjes së divanit dyshe: L 182 x P 179 x gjithsej H 81 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali bazë alumini dhe fibra sintetike
Materiali i ulëses pëlhurë

Palë e divanëve të jashtëm me dizajn modern të bardhë ose anthracit në alumin me litarë ndërthurës.

Struktura në alumin të veshur me pluhur (poliester), gërshetim me litarët akrilik Teflon (rezistent ndaj ujit, rezistent ndaj UV).
Jastëkë të heqshëm me pëlhurë poliesteri (280gr / m2).
Këmbë qendrore më e shkurtër për përkulje dhe thithje mbështetëse.
NB : rekomandohet të mos e ekspozoni produktin në mot të keq, pasi ndryshk do të formohet në çelik.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në