Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 divan në natyrë 2 vendesh në alumin dhe pëlhurë - Luksoze vilë nga Talenti

Kod: COTTAGEDIV2
lek 533.641,84

madein_italy

- +
Masat
L 210 x P 100 x H 73 cm H vend 20 cm
Designer
Ramón Esteve
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumin
Talenti

Dizajn modern divan me dy vendesh në natyrë me alumin dhe pëlhurë të bardhë ose grafit, Cottage Luxury by Talenti.

Divan kopsht luksoz me dy vendësh Cottage përmban një strukturë të bërë nga alumini të veshur me pluhur dhe jastëkë të heqshëm në pëlhurë , me mbushje shkumë të thatë.
Pjesa e pasme mbështetet nga rripa elastikë sintetikë të koordinuar me ngjyrën e litarit sintetik që mbulon krahët.
Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë filamente. Fije e jashtme e së cilës është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve UV.
Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme:
  • struktura e bardhë prej alumini, krahët e krahut dhe mbrapa në litar sintetik dhe rripa gri të lehta, vend në pëlhurë gri të lehta (pëlhurë 100% f.);
  • strukturë alumini grafit, shtrëngues të armëve dhe mbështetëse në litar sintetik dhe shirita gri të errët, vend në pëlhurë gri të errët (100% pëlhurë pp);
  • struktura grafit alumini, shtrëngimet e armëve dhe mbështetëse në litar sintetik dhe shirita gri të errët, vend në pëlhurë të zezë / të bardhë (100% pëlhurë pp).
Koleksioni Cottage Luxury ka një frymë fshatar të rishikuar në një çelës bashkëkohor dhe inovativ.
Kombinon cilësinë e shumë materialeve. Struktura është prej alumini, vendi është bërë me shkumë të shpejtë të thatë dhe është i mbuluar në pëlhurë rezistente ndaj motit.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më shumë në pjesën e pasme dhe krahët e moduleve. Bërë me rrip sintetik elastik për litarin detar të mëparshëm dhe sintetik për këtë të fundit.

Ne jemi tregtarë zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB : Jastekët dekorative nuk përfshihen në çmim; gjithashtu për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë.
Kontaktoni me ne përmes formularit të duhur " Kërkoni informacion ".

Produkte të shikuara së fundmi