Made in Italy

2 divan në natyrë 2 vendesh në metal dhe pëlhurë me jastëkë të bërë në Itali - Cola

 • Made in Italy
 • Kod: COLADIV
lek 220.512,83
Material Metal dhe pëlhurë
Koha e dërgimit 7 javë
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 64

Divan i hapur me dy vendesh në pëlhurë akrilike metalike dhe të lyer nga modelimi Made in Italy.

Divan i hapur me dy vendesh të prodhuar në Itali me materiale të papërpunuara me cilësi të lartë ideale për kompletimin e arredimit të mjediseve në natyrë që kërkojnë hijeshi dhe personalitet. Falë linjave minimale që e bëjnë atë një objekt me një dizajn unik, është i adaptueshëm ndaj llojeve argëtuese të mjediseve, duke përqendruar vëmendjen në thelbësinë e tij. Struktura është prej metali të pikturuar me pluhurat termosetting, ideal për të prodhuar produkte në natyrë, ndërsa jastëku i sediljes dhe mbështetëses janë bërë prej pëlhure akrilike 100% të lyer. Dy materialet e përdorura i japin produktit qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme me kalimin e kohës, si dhe rezistencë ndaj të gjitha kushteve të motit, njollave, mykut dhe rrezet UV.

Ngjyrat e strukturës :
 • Gri antike;
 • embossed bardhë;
 • bronz;
 • Perla e Bardhë;
 • mud;
 • zi.
Ngjyrat e sediljes :
 • të bardhë;
 • gri;
 • ecru;
 • mole;
 • black;
 • blu e lehte;
 • nenexhik jeshil;
 • kuqe.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në