Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 divan në natyrë 2 vendesh në pëlhurë metalike dhe moderne të bëra në Itali - Malia

Kod: MALIADIV
lek 201.439,04 lek 261.840,84 -23%

madein_italy

- +
Material
Metali dhe pëlhura
Koha e dërgimit
7 javë
Gjatësia (cm)
160
Thellësia (cm)
79
Lartësia (cm)
68
Viadurini in the Garden

Dizenjoni një divan të dyfishtë në natyrë në metal të veshur me pluhur dhe pëlhurë Made in Italy.

Kjo linjë e mobiljeve në natyrë përqendron vëmendjen e saj në krijimin e një produkti përfundimtar me linja thelbësore dhe ngjyra elegante për një karakter elegant, të pastër dhe dizajn. Falë kombinimeve të ndryshme të ngjyrave që mund të krijohen midis pëlhurës dhe metalit të strukturës, çdo element i rreshtit mund të shndërrohet në një copë unike dhe të rafinuar por edhe argëtuese dhe shumëngjyrëshe, ideale për t’i dhënë personalitet çdo ambienti. E prodhuar në Itali me teknika inovative dhe materiale cilësore, secili produkt karakterizohet me forcë, qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj njollave, mykut, lagështisë dhe rrezet e diellit.

Ky divan i hapur dy-vendësh krejtësisht Made in Italy karakterizohet nga linjat e tij të thjeshta, të pastra dhe thelbësore që të kujtojnë një stil nordik, por të rishikuar në një çelës modern dhe romantik. Struktura e saj është bërë prej metali të pikturuar me pluhurat termosetting dhe pëlhurë akrilike të lyer 100% për t’i dhënë produktit qëndrueshmëri të shkëlqyeshme si dhe rezistencë ndaj të gjitha kushteve të motit për të siguruar ngjyra të gjalla dhe përfundime të përcaktuara me kalimin e kohës.
Pajisur me 3 jastekë të pasme të bëra me pëlhurë akrilike 100% të lyer.

Ngjyrat e strukturës:
 • gri antike;
 • embossed bardhë;
 • bronz;
 • Perla e Bardhë;
 • mud;
 • zi.
Ngjyrat e rrobave :
 • gri;
 • ecru;
 • mole;
 • black;
 • blu e lehte;
 • nenexhik jeshil;
 • kuqe.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi