2 divanësh me dy vend për kopshtin modern në alumin dhe fibra sintetike - Salamander

  • Kod: SALAMANDRA
lek 311.589,94
Masat L 134 x P 81,5 x gjithsej H 79; Sedilja H 45; Mbështetëse krahu 63; H mbrapa 65 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali bazë alumini dhe fibra sintetike
Materiali i ulëses pëlhurë

Dizajn modern me divan dy-vendesh për ambiente të jashtme, të bëra prej alumini, fije sintetike dhe pëlhure.

Struktura në alumin të veshur me pluhur (poliester).
Endje në natyrë në litar (polipropileni), rezistent ndaj ujit dhe rezistent ndaj rrezeve UV.
Jastëkë të heqshëm me pëlhurë dielli (100% akrilik), rezistent ndaj ujit dhe rezistent ndaj UV.
Mbushje e shpejtë e shkumës së thatë ( anti-lagështi ).
NB : rekomandohet të mos e ekspozoni produktin në mot të keq, pasi ndryshk do të formohet në çelik.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në