2 dollapë divan Inula, tapiceri e zezë eko-lëkure

  • Kod: INULA-D
lek 157.682,61 lek 220.775,59 -29%
Masat H. gjithsej 72 cm x orë. vend 45 cm x Baza 122x61 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Divan 2 ulëse Inula, tapiceri e zezë eko-lëkure, dizajn modern.
Divan modern me këmbë metalike të kromuar dhe tapiceri të zezë eko-lëkure.
Inula është jashtëzakonisht e rehatshme dhe do të duket e mirë kudo - nga dhoma e ndenjes në dhomën e gjumit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në