Made in Italy

2-dritë moderne tavan dritë Lena, përfundojë e bardhë perla, diam 43 cm.

  • Made in Italy
  • Kod: LENA1486
Lekë 21,813 Lekë 24,236 -10%
Masat Diametri 43 H18 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të ndryshojë, nëse ky produkt nuk është i disponueshëm në depon tonë.
2-dritë moderne tavan dritë Lena, përfundojë perla e bardhë, 43 cm.
Llambë tavani 2-dritësh me predhë difuzer PMMA opale. Montues i tavanit në metal të bardhë të pikturuar. Sistemi i goditjeve me magnet. Lëvore në perla me rërë.
Versioni me dekorime të disponueshme në ngjyrat: gri dhe vjollcë.
Lidhja për llambën E27.

Llamba: 2 x 42 W max - E27 HGS (pa përfshirë)

Viadurini Collezione Living kombinon ide, materiale dhe stil në mënyrë që të krijojë objekte për një përdorim të përditshëm të jetës. Në këtë koleksion të aksesorëve arredimi dizajni bëhet praktik dhe i arritshëm, ndërsa jeta e përditshme shndërrohet në një përvojë të jashtëzakonshme, duke interpretuar përsëri konceptin e dritës dhe hapësirës.
Metakrilati, polikarbonati, druri, termofuza dhe plastika e ricikluar marrin formë falë një përzierje krijimtarie dhe përvoje. Aksesorët e ndriçimit dhe mobilimit janë krijuar për të gjeneruar emocione dhe për të krijuar një sens të qartë të mirëqenies.
Kështu krijohen krijimet me një dizajn të lehtë, thelbësor dhe eko-të qëndrueshëm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro