2 dyer të zbardhura me mango druri dhe veshjet e stilit të cilësisë së mirë - Saveriogold

  • Kod: SAVERIO2GOLD
lek 184.550,47
Material Dru mango
Masat 180X90X40 cm
Ngjyrë Bardhë fildishi dhe ari
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Veshjet e bëra prej druri të mango të zbardhura me dekorime bronzi të stilit të cilësisë së mirë, me 2 dyer.

Kjo veshjet është bërë tërësisht prej druri mango , të ngurta dhe të qëndrueshme, e bërë edhe më tërheqëse dhe me vlerë falë dekoratave prej druri me dekorime bronzi që zbukurojnë jo vetëm estetikën, por edhe stilin.
Në fakt, ndryshimi bëhet nga i detaje: motive dhe sipërfaqe të papërsosura bëhen protagonistët e skenës, duke e paraqitur veten si elementë identifikues të mobiljeve, i cili bëhet kështu një përfaqësim i stilit të cilësisë së pakursyer.
Fotografia është kompletuar nga pullat ekskluzive që pasqyrojnë stilin tërheqës retro të viteve ’50 .

Informacion teknik:
Ngjyra: zbardhur me detaje bronzi
Dimensionet: Lartësia 180 x Gjatësia 90 x Gjerësia 40 cm
Materiali: Dru i ngurtë mango
Modeli: me dy dyer dhe tre rafte të brendshëm
Karakteristikat: produkti është një copë unike e punuar dhe pikturuar me dorë, prandaj mund të ketë dallime të vogla në krahasim me foton.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në