Made in Italy

2 Jashtëqitje moderne në çelik dhe teknopolimer i prodhuar në Itali - Scab Design Alice

 • Made in Italy
 • Kod: ALICESGAB1
lek 39.171,46
Material Teknopolimer dhe çelik
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 49
Thellësia (cm) 51
Lartësia (cm) 114

Stol modern çeliku me predhë teknopolimer Made in Italy, 2 copë.

Stol modern i prodhuar në Itali i përbërë nga një guaskë e riciklueshme teknopolimeri dhe një strukturë me 4 këmbë me mbështetëse çeliku tuba me një diametër prej 16 mm i cili lejon grumbullimin deri në maksimum 4 njësi.
Linjat e tij sjellin në mendje një model klasik dhe tradicional të rishikuar në një çelës modern falë përdorimit të lëndëve të para veçanërisht inovative dhe përfundimeve me një aromë bashkëkohore. Stili që karakterizon këtë artikull është diskret por me ndikim në të njëjtën kohë, duke ju lejuar të plotësoni dhe pasuroni çdo hapësirë në shtëpi falë shkathtësisë së saj dhe përfundimeve të disponueshme që mund të përputhen me çdo situatë arredimi.
Dy përfundimet në versionin e pikturuar të disponueshëm për bazën gjithashtu ju lejojnë të poziciononi stolin edhe në hapësira të jashtme për të rritur vlerën e tij estetike në një mënyrë unike dhe të bujshme.

Madhësia : L 49 x P 51 x H 114 cm

Ngjyrat e sediljes në dispozicion :
 • liri;
 • gri pëllumbi;
 • antracit;
 • gri e hapur.
Përfundimi i strukturës në dispozicion :
 • i kromuar;
 • liri të pikturuar;
 • pikturuar antracit.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ajo ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i sediljeve dhe elementeve të arredimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë përsosmërisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato dallohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në