Made in Italy

2 Jashtëqitje në Projektim të Ulët ose të Lartë me Laser të Metaleve të Bardha - Patatix

 • Made in Italy
 • Kod: PATATIX1
lek 36.869,89 lek 43.376,34 -15%
Ngjyrë E bardhe
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Materiali bazë metali

Jashtëqitje në metal të bardhë të prerë me lazer, dizajn modern 2 copë në 2 variante të lartësisë.

Selia dhe pjesa e pasme e këtyre jashtëqitjeve janë në fletë çeliku të prera me lazer .
Modeli i tyre kujton formën dhe përmasat e një gjethe tipike të bimësisë polineziane, duke evokuar një natyrë të harlisur, plot mister dhe magji.

Në dispozicion në dy madhësi të ndryshme:

 • 39 x 38,5 x orë 100 cm
 • 39 x 38,5 x orë 90 cm

Përfshihuni në dizajnin e tyre të pastër dhe minimal për atmosferë bashkëkohore dhe me stil.

  Produkte që mund t'ju interesojnë
  Email Newsletter
  Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në