Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 jastekë dekorativë cilindrik në pambuk me ngjyra të dizajnit modern - Shamo

Kod: SHAMOCUR
lek 10.810,98 lek 16.016,26 -32%
- +
Material
100% pambuk
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
50
Thellësia (cm)
18
Lartësia (cm)
18
Viadurini Textile

2 Jastëk dekorativ cilindrik me dizajn modern në pambuk të modeluar.

Jastëku është aksesori dekorativ i aftë të japë ngjyra dhe ngrohtësi për një rehati më të madhe në dhomën e destinacionit.
Qoftë për divan ose për shtrat, ajo është një pjesë e domosdoshme e mobiljeve në dispozicion në forma dhe ngjyra të ndryshme, ideale për rritjen stilin dhe dizajnin e mjedisit.
Kështu që zgjidhni të rinovoni mobiljet ose të dekoroni dhomën për të marrë një prekje shtesë rehatie dhe një atmosferë më të ngrohtë dhe më mikpritëse .

Ngjyrat e disponueshme:
 • fantazi blu
 • model bardh e zi
 • fantazi nenexhiku
Karakteristikat teknike:
 • Rreshtim 100% pambuku
 • jo i lëvizshëm
 • brendshme 100% poliester
 • përfshihen mbushjet e brendshme
 • dimensionet diametër 18 x 50 cm
 • pëlhura mund të pësojë ndryshime të lehta të hijeve pasi ato bëhen me dorë nga artizanët
 • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit

Produkte të shikuara së fundmi