Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 jastekë dekorativë në pambuk me ngjyra me lara-lara, dizajn mobiljesh - fibra

Kod: FIBRACU
lek 9.609,75 lek 14.114,33 -32%
- +
Material
100% pambuk
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
52
Thellësia (cm)
52
Viadurini Textile

Jastëk pambuku me ngjyra dizajn modern për krevatin ose divanin, 2 copë.

Jastëku është aksesori dekorativ i aftë të japë ngjyra dhe ngrohtësi për një rehati më të madhe në dhomën e destinacionit.
Qoftë për divan ose për shtrat, ajo është një pjesë e domosdoshme e mobiljeve në dispozicion në forma dhe ngjyra të ndryshme, ideale për rritjen stilin dhe dizajnin e mjedisit.
Kështu që zgjidhni të rinovoni mobiljet ose të dekoroni dhomën për të marrë një prekje shtesë rehatie dhe një atmosferë më të ngrohtë dhe më mikpritëse .

Ngjyrat e disponueshme:
 • Kafe
 • blu
 • lara-lara bezhë
 • lara-lara
 • lara-lara e kuqe
 • rërë
 • gri e hapur
 • gri e erret
 • Gri
 • E bardhe
 • e zeza dhe fantazia
 • e bardhë dhe fantazi
 • kadife kafe me lara-lara
 • model me shirita me efekt leshi
 • lara-lara e bardhë / blu
 • lara-lara me efekt kadifeje të zezë / gri
Karakteristikat teknike:
 • prej 100% pambuku
 • mbulesë e lëvizshme
 • ana e zbukuruar
 • ana e koordinuar e fushës
 • përfshihen mbushjet e brendshme
 • dimensionet cm. 52x52
 • pëlhura mund të pësojë ndryshime të lehta të hijeve pasi ato bëhen me dorë nga artizanët
 • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit

Produkte të shikuara së fundmi