Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Jastëkë Dekorativë për Shtrat ose Divan i Dizajnit në Pambuk - Modeli i Fibrave

Kod: FIBRACU45
lek 11.511,69 lek 17.117,38 -33%
- +
Material
100% pambuk
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
45
Thellësia (cm)
45
Viadurini Textile

Jastëkët dekorativë për dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit, me model katror në pambuk.

Jastëku është aksesori dekorativ i aftë të japë ngjyra dhe ngrohtësi për një rehati më të madhe në dhomën e destinacionit.
Qoftë për divan ose për shtrat, ajo është një pjesë e domosdoshme e mobiljeve në dispozicion në forma dhe ngjyra të ndryshme, ideale për rritjen stilin dhe dizajnin e mjedisit.
Kështu që zgjidhni të rinovoni mobiljet ose të dekoroni dhomën për të marrë një prekje shtesë rehatie dhe një atmosferë më të ngrohtë dhe më mikpritëse .

Ngjyrat e disponueshme:
 • cilësi diamanti
 • strukturë me shirita
Karakteristikat teknike:
 • prej 100% pambuku
 • mbulesë e lëvizshme
 • ana e zbukuruar
 • ana e koordinuar e fushës
 • përfshihen mbushjet e brendshme
 • dimensionet 45 x 45 cm
 • pëlhura mund të pësojë ndryshime të lehta të hijeve pasi ato bëhen me dorë nga artizanët
 • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit

Produkte të shikuara së fundmi