Made in Italy

2 Karrige Dhomë Dite me Lëkurë Eko dhe Ash Natyral Prodhuar në Itali - Cupcake

  • Made in Italy
  • Kod: CUPCAKE1
Lekë 146,233 Lekë 182,791 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses eko lëkurë
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 49

2 karrige ndenjeje prej lekure eko dhe druri Prodhuar ne Itali

2 karrige ngrënie të bëra me strukturë druri hiri të njollosur natyral , sedilje e mbuluar me eko-lëkurë të zezë , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige, me sediljen e saj prej lëkure eko, është një himn i vërtetë për elegancën dhe përsosmërinë . Nuanca e sediljes është e përkryer për të shtuar një pikë qendrore të theksuar në çdo dhomë, duke ofruar një kontrast simpatik me këmbët natyrale të hirit, të cilat sjellin një ndjenjë ngrohtësie dhe natyraliteti.

Lakimi ergonomik i mbështetëses dhe mbështetja e sediljes janë krijuar për të ofruar rehati të pashoqe , duke ju ftuar të uleni dhe të relaksoheni.

Qoftë duke i shtuar një prekje elegance një dhomë ngrënieje, duke plotësuar një zyrë moderne apo duke ofruar një zonë pritjeje mikpritëse, kjo karrige është një zgjedhje ideale. Jo vetëm që ofron një pamje tërheqëse, por është gjithashtu e garantuar t'i rezistojë konsumimit të përditshëm duke ruajtur bukurinë e saj me kalimin e kohës.

Dimensionet:

  • gjatësia: 51 cm
  • thellësia: 56 cm
  • lartësia: 82 cm
  • lartësia e sediljes: 49 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro