2 Karrige Dizajni në Lëkurë Brown dhe Homemotion Wood Oak - Gallia

  • Kod: GALLIA1
lek 71.531,43 lek 84.154,63 -15%
Material Lëkurë lëkure dhe dru
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 88

Karrige e veshur me lëkure kafe me strukturë druri lisi, 2 copë.

Struktura e drurit të lisit , mbulesa prej lëkure imituese . Kthehu me aplikimin e mbërtheckave metalike .
Dendësia e mbushjes së shkumës poliuretani: sedilje 30 KG / M3, mbështetëse 25 KG / M3.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në