2 Karrige Dizajni të veshur me pëlhurë me këmbë prej druri Homemotion - Brielle

 • Kod: BRIELLE
lek 41.604,34
Material Pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 84

Karrigia moderne e dhomës së ngrënies me këmbë druri dhe tapiceri pëlhure, 2 copë.

Këmbët në dru lisi me llak me bazë uji. Ulur në plastikë (PP) i veshur me pëlhurë 50% pambuk dhe 50% poliester.
Për tu mbledhur.

Ngjyrat e disponueshme:
 • gri pëllumbi;
 • Kafe.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në