Made in Italy

2 Karrige Dizenjimi me Vende Dyngjyrësh në Polimer të prodhuar në Itali - Zebra Design Scab

 • Made in Italy
 • Kod: ZEBRABICOLORE2
lek 55.019,47
Material Polimer dhe çelik
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 46
Thellësia (cm) 53
Lartësia (cm) 83

Karrige me rrotullim moderne ne çelik me sedilje polimeri Prodhuar ne Itali, 2 cope.

Karrige e prodhuar në Itali e përbërë nga një guaskë polimeri e riciklueshme me dy ngjyra me pjesë të brendshme në përfundim të bardhë dhe pjesë të jashtme në përfundim me shkëlqim të facetuar, e disponueshme në ngjyra të ndryshme Nga ana tjetër, struktura është bërë prej çeliku tubular me një diametër 18 mm dhe është pikërisht ajo që e karakterizon këtë objekt pasi është i kthyeshëm dhe me një dizajn krijues.
Linjat origjinale të bazës përzihen me ato më klasike dhe të thjeshta të sediljes, e cila pasurohet nga përdorimi i lëndëve të para inovative dhe nga sipërfaqja e veçantë e cila, së bashku me ngjyrat e mrekullueshme në dispozicion, i japin jetë një sedilje me një stil unik në gjendje të sigurojë rehati. dhe funksionalitetin . Baza në përfundimin e pikturuar me antracit mund të përdoret gjithashtu në mjedise të jashtme për të pasuruar dhe kompletuar mobilimin e hapësirave më të larmishme të jashtme.

Madhësia : L 46 x P 53 x H 83 cm

Ngjyrat e sediljes në dispozicion :
 • e bardhë dhe gri pëllumbi;
 • e bardhë dhe portokalli;
 • E bardhë dhe e kuqe;
 • e bardhë dhe jeshile fëstëk;
 • e bardhë dhe lule misri;
 • të bardhë dhe antracit.
Përfundon struktura në dispozicion :
 • i kromuar;
 • pikturuar antracit.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ajo ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i sediljeve dhe elementeve të arredimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë përsosmërisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato dallohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në