2 Karrige druri me sedilje dhe mbështetëse nga konserva të endura - Karton

  • Kod: CARTONE
lek 99.052,36
: lek 99.052,36
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses bastunë me gërsheta
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 52
Lartësia (cm) 95

Karrige e dhomës së ndenjes në dru dhe kallam të endur

Karrige për dhomat e ndenjes prej druri të ngurtë lisi natyral , ndenjëse dhe kurriz të endur me kallam . Për këtë karrige u krye një studim ergonomik i cili siguron rehati maksimale , me një dizajn që nuk është kurrë i mërzitshëm. Forma lineare pranë sediljeve më mbështjellëse, ngjyra tradicionale të alternuara me thekse ngjyrash.

Dimensionet:
  • Lartësia: 95 cm
  • Gjatësia: 45 cm
  • Thellësia: 52 cm
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë